Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

2010-2012
Henry D
Geregistreerd lid

Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door Henry D » do 06 jun, 2024 20:36

Goedenavond allemaal. Ik ben van plan deze auto binnenkort eens te bekijken en dan wellicht mijn eigen 9-5 NG 1.6 er tegen in te ruilen. Alleen valt me op dat de stoelen er niet zo geweldig meer uitzien zeker gezien de opgegeven kilometerstand van 147000, ook het 1 tje op de kentekenplaat is niet gelijk een goed teken. De auto is van 2011 en vervolgens in 2012 naar Nederland geïmporteerd. Is iemand op het forum bekend met deze auto (80-XTP-5)?

Gebruikersavatar
Spatje
Donateur (3x)
Donateur (3x)

Re: Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door Spatje » do 06 jun, 2024 20:54

Dikker uitgevoerd dan deze wordt het niet.
De stoelen zijn wel een smetje maar een uurtje goed reinigen en poetsen doet al heel veel. Of je laat het iets grondiger aanpakken door een interieur specialist. De auto is het 100% waard, het is een plaatje

Gebruikersavatar
Ewout
Donateur (5x)
Donateur (5x)

Re: Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door Ewout » do 06 jun, 2024 21:26

De link: https://www.autobedrijfwassenaar.nl/voe ... itvoering/

Besmettelijk interieur natuurlijk. Maar dat krijg je wel weer schoon, lijkt me.

Gebruikersavatar
Gårdarket
Donateur (5x)
Donateur (5x)

Re: Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door Gårdarket » do 06 jun, 2024 21:47

Prachtige auto natuurlijk in de mooiste kleur.
Wat zijn je bedenkingen bij het 1-tje op het kenteken?

Henry D
Geregistreerd lid

Re: Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door Henry D » vr 07 jun, 2024 6:20

Ja idd de kleur maakt het helemaal af. Wat betreft het 1 tje, het gebeurt nog wel eens dat er een nieuwe kenteken plaat besteld moet worden omdat de originele beschadigd is geraakt door bijvoorbeeld een aanrijding. Maar ik ga vandaag een proefrit maken en dan zal ik eens navraag doen. Ik zie overigens bijna alleen maar goede reviews over garage Wassenaar op internet staan, dus dat geeft alvast vertrouwen

Gebruikersavatar
Gårdarket
Donateur (5x)
Donateur (5x)

Re: Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door Gårdarket » vr 07 jun, 2024 7:36

Als de kentekenplaat alleen beschadigd is krijg je geen kentekenplaat met een 1-tje. Wel als deze als vermist of gestolen wordt opgegeven, dan krijg je wel een 1-tje ,dit om fraude te voorkomen.
Wellicht heb je procentueel wat meer kans dat een auto met een 1-tje, 2-tje enz betrokken is geweest bij een schadegeval maar uiteindelijk zegt het helemaal niets. Daarnaast de ene schade is de andere niet, er rijden genoeg mensen rond in een auto die ooit wat schade heeft gehad zonder dat zij daarvan op de hoogte zijn en zonder dat zij het ooit gemerkt hebben aan de auto waarin zij rijden.
Aan de betrouwbaarheid van de garage zou ik meer waarde hechten, en daar is volgens mij helemaal niks mis mee.
Veel plezier met de proefrit!

Gebruikersavatar
Sonab
Donateur (4x)
Donateur (4x)

Re: Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door Sonab » vr 07 jun, 2024 8:23

Ook als je je eigen papieren of plastieke kentekenbewijs een keer "te goed hebt opgeborgen" of bent kwijt geraakt krijg (of kreeg je vroeger?) een 1 tje op je kenteken volgens mij. Of zit ik daarnaast?
Zou mij in elk geval echt niet boeien. In elk geval n verse kentekenplaat :-P+

Gebruikersavatar
Style&Co
Moderator + Donateur
Moderator + Donateur

Re: Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door Style&Co » vr 07 jun, 2024 8:31

een 1 tje op het kenteken of dat het niet ONK is kan mij totaal niet boeien. Ik zou er nooit een auto om laten staan. Wel het verkoopadres en de uitvoering... en dat is twee keer een groen vinkje.

Deze is bijna full options: ik mis alleen stoelventilatie en het rear seat entertainment system (die nooit gebruikt wordt)

Had wel verwacht dat voor deze verkoopprijs die bestuurdersstoel even goed zou zijn aangepakt door Wassenaar. Die doet afbreuk aan de rest van de auto maar is door een vakman nog weer goed te krijgen. Heel goed schoonmaken/ontvetten en daarna deels bijwerken of beter; geheel overspuiten. Dat zou in het verkooptraject nog wel te bedingen zijn

Java brown is een donkere kleur dus alles is niet heel duidelijk te zien maar volgens mij heeft deze NG9-5 aero wel de hirsch skirt exentesies tussen de wielen maar mist ie de de extensies op de voorbumper. Ik wil niet gelijk roepen dat de auto schade aan voorzijde heeft gehad (en dat dit wel eens de verklaring voor het 1tje op het kenteken kan zijn) maar ik zou wel willen weten wat het verhaal is daarachter. En waarom er een parkeersensor mist in de voorbumper. De Hirsch bodykit (ook de remakes) is altijd in 1 geheel geleverd en volgens mij nooit alleen de skirts of de voorste delen.

Deze heeft behoorlijk wat Hirsch goodies erop zitten: Naast de hirsch skirtset ook facia interieur, spoiler achterklep, velgen en uitlaat sierstukken (als het echte zijn). Ik zou dus ook niet verbaasd staan als het vermogen van deze auto ook gehirschd is naar 330 pk (maar daar lees ik niks over)

Gebruikersavatar
Ewout
Donateur (5x)
Donateur (5x)

Re: Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door Ewout » vr 07 jun, 2024 9:14

Sonab schreef:
vr 07 jun, 2024 8:23
Ook als je je eigen papieren of plastieke kentekenbewijs een keer "te goed hebt opgeborgen" of bent kwijt geraakt krijg (of kreeg je vroeger?) een 1 tje op je kenteken volgens mij. Of zit ik daarnaast?
Dat is niet meer, inderdaad. Dan krijgt je kentekenbewijs een ophoging van de duplicaatcode en niet de kentekenplaten.

Gebruikersavatar
Saapie
Donateur (2x)
Donateur (2x)

Re: Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door Saapie » vr 07 jun, 2024 9:15

Ik vind de 9-5 NG een erg mooi ontwerp, maar deze auto doet het voor mij niet. De kleur vind ik niet mooi, en de velgen te donker in combinatie met bruin. En die voorstoel is voor deze vraagprijs gewoon een downer. Wassenaar is een heel goed bedrijf, maar deze stoel hadden ze even moeten aanpakken.

waldpyk95
Donateur
Donateur

Re: Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door waldpyk95 » vr 07 jun, 2024 14:01

Toen ik vandaag bij Wassenaar mijn Saab afleverde voor een reparatieklusje stond hij toevallig buiten met twee enthousiaste heren ernaast. Wie weet een stiekeme forum-spot. Prachtig om die auto te zien, met die velgen en die kleur erg geslaagd.

Sowieso een erg mooi bedrijf met ontzettend veel kennis van zaken en vriendelijk personeel. Ik kom er graag en een vast rondje door de showroom en een blik op de parkeerplaats laat vaak zien dat ik niet de enige ben die tevreden klant is.

Henry D
Geregistreerd lid

Re: Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door Henry D » vr 07 jun, 2024 14:33

Haha, 1 van die 2 enthousiaste heren zal ik geweest zijn, wat een toeval. Prachtige auto, de velgen zijn echt verschrikkelijk mooi, de auto rijdt fantastisch, het vermogen was niet "gehirscht" dus de "gewone" 300 pk. Alleen de groezelige lederen bekleding was wel een domper. Ondanks dat ik een bod uitgebracht heb wat dichter bij de 30 dan de 25 zat, niet tot een deal kunnen komen. Wie weet in de toekomst, de verkoper was in ieder bijzonder vriendelijk en met een duidelijk verhaal en absoluut niet "pusherig" wat regelmatig wel het geval is bij veel autobedrijven. Ondertussen blijf ik rustig verder kijken naar een mooie 6 cilinder

NeufegliseThierry
Geregistreerd lid

Re: Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door NeufegliseThierry » vr 07 jun, 2024 15:03

Henry D schreef:
vr 07 jun, 2024 14:33
Ondanks dat ik een bod uitgebracht heb wat dichter bij de 30 dan de 25 zat, niet tot een deal kunnen komen.
10 mille goedkoper, vergelijkbare km stand en instapschade. Misschien als je daar dicht op de 30 voor bied je wel tot zaken komt ;-)

https://www.marktplaats.nl/v/auto-s/saa ... n-automaat

Gebruikersavatar
Gele aero
Donateur (8x)
Donateur (8x)

Re: Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door Gele aero » vr 07 jun, 2024 15:38

Oei die zilveren is gaaf! Prachtige velgen ook. Maar helaas ontsnapt deze auto ook niet aan wat minpuntjes in het interieur, zit al een scheur in de zijkant van het zitvlak. Zonde, maar wel flink goedkoper dan de auto waar dit topic mee begint.

Henry D
Geregistreerd lid

Re: Saab 9-5 2.8 Autobedrijf Wassenaar

Bericht door Henry D » vr 07 jun, 2024 19:27

Ja bedankt, die zwarte in Asten zal wel lukken voor 30 haha. Ik zal er eens nachtje over slapen dat wil wel eens helpen. Van een 2.8 weer terug in 1.6 bevalt me slecht in ieder geval

Plaats reactie