Sinds enkele weken de bezitter geworden van Saab 9-3 cabrio van 2004 er zit een luxe infotainment installatie in met navigatie, ingebouwde telefoon en een audio systeem met verschillende versterkers en 7 speakers. Op dag 2 was ‘s ochtends de accu plat. Google zette ons op het spoor van infotainment systeem. We zijn er achtergekomen dat de telefoon het probleem geeft. We hebben dit apparaat verwijderd. De accu blijft nu op spanning maar het hele infotainment systeem gaat na een aantal sec uit en daarna weer aan, en weer uit, en weer aan etc. Het lijkt me dat de telefoon wellicht uit geprogrammeerd moet worden. Klopt deze veronderstelling en is er iemand die me daarmee zou kunnen helpen.
Met vriendelijke groeten
Dion de Bakker.
Radio gaat uit en aan.
-
reiernumans
- Donateur (2x)

Re: Radio gaat uit en aan.
Met het verwijderen van de telefoonmodule heb je een onderbreking gemaakt in de glasvezel lus (de dikke oranje draden in de stekker). Als je die lus weer herstelt zou het systeem weer moeten werken ondanks het ontbreken van de telefoonmodule. Module met uitleesapparatuur 'verwijderen' hoeft niet per sé, je zult nu hooguit een melding krijgen bij uitlezen met techII dat een module niet vindbaar is op het netwerk.
-
Dion60
- Geregistreerd lid
Re: Radio gaat uit en aan.
We hebben loop met een lus hersteld het gevolg is nu dat het infotainment systeem steeds aan en uit schakelt. Als ie “aan” is werkt het ook gewoon. Kan het zijn dat er een ander probleem is wat dit aan en uit schakelen veroorzaakt? Wie weet dan wat er aan de hand kan zijn.
-
Dion60
- Geregistreerd lid
Re: Radio gaat uit en aan.
Aanvulling op het vorig bericht. Als de telefoon is aangesloten werkt het systeem goed.
-
Dion60
- Geregistreerd lid
Re: Radio gaat uit en aan.
Aanvulling op het vorig bericht. Als de telefoon is aangesloten werkt het systeem goed.