Nu zit ik te kijken naar een 9-5 lpt sedan automaat, omdat ik toch wel veel in druk verkeer zit en filerijdt. Ik ga er nog mee proefrijden, van eerdere keren in een 9-5 automaat herinner ik mij het soepele optrekken vanuit stilstand en ook het zonder 'laatste schokje' stoppen bij het stoplicht.
Mijn vraag is nu wat een Maptun stage 1 doet met het karakter van de automaat - ik ga er maar vanuit dat dat er wel van komen gaat
Gaat de auto dan 'trekken' als je voor het stoplicht staat, en schiet ie er dan bruut van door? en bij het afremmen hebben automaten vaak dat je met een schokje tot stilstand komt, wordt dat erger? Ik rij ook veel met mijn gezin en mijn jongste is gauw wagenziek.
En kan de standaard automaatbak die tuning wel aan? het is natuurlijk wel een tweedehands met 200.000 km



