Stotteren bij volgas.

voor de liefhebbers van het tunen van hun Saab.
Gebruikersavatar
DionHPT
Geregistreerd lid

Re: Stotteren bij volgas.

Bericht door DionHPT » di 26 apr, 2016 17:13

vaak zijn slechte bobines niet goed uit te lezen, ook niet met de TECH2, dit omdat de cyclus te kort is en dus niet wordt opgeslagen als Knock of Missfires.

Ik hanteer eigenlijk altijd de trail and error methode. Wisselen met een goede en dan per cilinder verder kijken/testen, heb je er 2 in slechte staat sta je dan soms een beetje stom te kijken. In mijn ervaringen was trouwens iedere keer cilinder 4 kapot, toeval? :lol:

Gebruikersavatar
Tubbe
Donateur (2x)
Donateur (2x)

Re: Stotteren bij volgas.

Bericht door Tubbe » di 26 apr, 2016 23:36

ZSR schreef:Tubbe geldt dit voor een ng9-3?
Oops m'n 9-5 modus stond nog aan. Voor de bobines geldt overigens wel hetzelfde als voor een DIC.

Gebruikersavatar
trollspeed
Geregistreerd lid

Re: Stotteren bij volgas.

Bericht door trollspeed » vr 29 apr, 2016 23:57

Bobines zijn wel aan gegeven als ze defect zijn of gaan en overslaan tenminste bij mijn V6 9-3 (2006) wel..
Dacht een P3101 is eerste cilinder... 2 ,3,4 etc

EJ

maxmoh
Geregistreerd lid

Re: Stotteren bij volgas.

Bericht door maxmoh » za 30 apr, 2016 13:12

Ik had eerst ook last van dit probleem, totdat ik mijn dumpvalve ging monteren toen kwam ik de achter dat mijn vacuumslang bij mijn inlaatspruitstuk de af was geschoten, nieuw slangetje gemonteerd toen was het stotteren afgelopen :lol: :lol: .
900ng 2.0t stage 1

Plaats reactie