Hij staat bekend als beste in zijn vak, dat verklaart ook mede de prijs. Ik was er een paar weken terug met de auto van mijn broer, en toen was er iemand speciaal uit Engeland overgekomen om zijn auto te laten doen.wbsmit schreef:Ik heb het laten doen bij Jan van Egmond in Aphen ad Rijn.Elevation12,000 schreef:Ik speel met de gedachte het werk uit te besteden aan een gespecialiseerd bedrijf.
De beste man heeft echter wel een overvolle agenda. Voor een inspectiedag moet je een paar maanden wachten, en dan kun je alleen op zaterdag terecht. Wil je daarna overgaan tot een behandeling, dan moet je sowieso een half jaar wachten voordat hij tijd voor je heeft.
Hij leek mij bijzonder kundig en wist bijvoorbeeld van ieder type auto exact hoe de chassisbalken liepen en waar er dubbele plekken zaten etc. Een aanrader!
