Pagina 1 van 2

Ter Horst: ambtenaar moet boetes zelf betalen

Geplaatst: wo 21 mei, 2008 18:19
door Robbert
Ter Horst: ambtenaar moet boetes zelf betalen
DEN HAAG - Ambtenaren die te hard rijden of een andere overtreding begaan, moeten de boete zelf betalen. Dat vindt minister Guusje ter Horst van Binnenlandse Zaken. Ze wil in overleg met haar collega's komen tot één richtlijn voor de rijksoverheid voor het betalen van boetes van werknemers.

Ter Horst zei dat woensdag in de wandelgangen van de Tweede Kamer. Eerder had ze het parlement laten weten dat chauffeurs van ministers, staatssecretarissen en topambtenaren van drie ministeries kleine snelheidsboetes vergoed krijgen. Het gaat om de departementen van Financiën, Landbouw (LNV) en Sociale Zaken (SZW).

Geplaatst: do 22 mei, 2008 16:36
door Oscar900T
Toen ze dronken achter het stuur aangehouden werd en de agent in kwestie beveelde zijn mond te houden ten tijde dat ze nog burgemeester was in Nijmegen was ze dus een stuk minder consequent :)

Geplaatst: do 22 mei, 2008 16:44
door Ruud
Goed dat Guusje Nadorst zegt dat ze dat gaat regelen...

Geplaatst: do 22 mei, 2008 16:49
door RianKatoen
Oscar900T schreef:Toen ze dronken achter het stuur aangehouden werd en de agent in kwestie beveelde zijn mond te houden ten tijde dat ze nog burgemeester was in Nijmegen was ze dus een stuk minder consequent :)
Zo zie je maar weer hoe ze daadwerkelijk over zichzelf denkt, tering hé, wat een elitaire klote houding neem je dan aan zeg...

Geplaatst: do 22 mei, 2008 17:49
door carelson
Het gaat langzaam de goede kant op. Het einddoel moet zijn dat ambtenaren zelf hun eigen salaris betalen. :lol:

Geplaatst: do 22 mei, 2008 17:52
door jonatas 900s
Ze heeft natuurlijk volkomen gelijk, alleen had het niet uit haar mond moeten komen...

Geplaatst: do 22 mei, 2008 21:48
door Robbert
Die ambtenaren betalen toch ook belasting? Dus ze betalen al deels hun eigen salaris.

Geplaatst: vr 23 mei, 2008 9:22
door nics
jonatas 900s schreef:Ze heeft natuurlijk volkomen gelijk, alleen had het niet uit haar mond moeten komen...

Waar dan wel uit? (gniffel)

"Geest uit de fles syndroom bij dat mens?"

Geplaatst: za 24 mei, 2008 21:22
door Reub
jonatas 900s schreef:Ze heeft natuurlijk volkomen gelijk....,
Kennelijk is het nu nog anders? En dat verbaast me eerlijk gezegd! 8)
Ga kijken in het bedrijfsleven, bijv. onder de beroepschauffeurs. Daar is het echt wel anders! :twisted:

Geplaatst: za 24 mei, 2008 21:26
door jonatas 900s
Precies, het verbaasde mij ook dat deze regeling bestaat.......

Maar ja, laatst in de Elsevier een lijstje gezien wat kamerleden nog aan extra toeslagen krijgen... (daar zakt je broek ook van af)

Geplaatst: za 24 mei, 2008 21:30
door Reub
Een topambtenaar die een hoger inkomen heeft dan zijn/haar baas...
Van 13K/euro per maand kun je heus wel een snelheids- of parkeerboete betalen, toch? :wink:

Geplaatst: za 24 mei, 2008 21:36
door jonatas 900s

Geplaatst: za 24 mei, 2008 21:43
door carelson
Ik was laatst in Khartoum in het Hilton. ( door mijn baas betaald maar dat ben ik zelf dus hier win je en daar laat je )
Er lag een kolonie VN volk aan het zwembad en 1 klapte uit de school.
Het is ongelooflijk wat dat tuig opstrijkt aan salaris en vergoedingen .

Geplaatst: za 24 mei, 2008 21:44
door Robbert
carelson schreef:Ik was laatst in Khartoum in het Hilton. ( door mijn baas betaald maar dat ben ik zelf dus hier win je en daar laat je )
Er lag een kolonie VN volk aan het zwembad en 1 klapte uit de school.
Het is ongelooflijk wat dat tuig opstrijkt aan salaris en vergoedingen .
En nog belastingvrij ook.

Geplaatst: za 24 mei, 2008 21:47
door Reub
jonatas 900s schreef:Hier staat eea.
http://www.europa-nu.nl/9353000/1/j9vvh ... 8lnhrrs0qo
28 ct/km!!! :twisted: Tss..... :cry: