???
Zit dat foam ergens dichtbij dat rooster?
Kan ik het rooster er zo uit wippen??

Auto zit onder. Meest klein stof, maar soms wat grotere stukken....






Dank! Ik laat het zo. ( tot mijn dash er toch een keer uit moet - maar niet door mij - Ik vond de aanjager altijd wel veel geluid maken........9000-95 schreef: ↑za 20 jul, 2024 19:07Bekend 9000 probleem. Met dat foam is de binnenkant van het hele kachelhuis bekleed, zorgt voor geluiddemping van de aanjager. Met de jaren vergaat het spul en als de blower dan een keer op volle toeren gaat draaien (zoals wanneer het dertig graden is en de airco flink aan de bak moet) komt het los en krijg je het om je oren.
Het goede nieuws is dat het vanzelf weer overgaat, na een tijdje is alle foam er uit. Het is even een fase.... Roosters kunnen er niet makkelijk uit, zitten vast aan het dashboard paneel. Maar stukjes die achter de roosters blijven plakken kan je heel simpel met een ijzerdraadje met een haakje eraan oid eruit peuteren.
Je zult voortaan wel iets meer herrie van de aanjager hebben misschien. Maar om dat op te lossen zou je het foam moeten gaan vernieuwen, da's een klusje waarvoor het hele dashboard eruit moet. Da's echt mega klus bij een 9000. Dus ik zou het lekker zo laten.

jpprins schreef: ↑za 20 jul, 2024 21:28Als je er lol aan hebt en je hebt er de tijd en ruimte voor is het best te doen.
Beige interieur vervangen door zwart was voor mij al een goede reden.
![]()
Parbleu...? Dit lijkt wel een open hart operatiejpprins schreef: ↑za 20 jul, 2024 21:28Als je er lol aan hebt en je hebt er de tijd en ruimte voor is het best te doen.
Beige interieur vervangen door zwart was voor mij al een goede reden.
![]()