Pagina 1 van 1

Ervaring BSR Dubbele pijp 9-3 '98-'02

Geplaatst: do 27 jan, 2011 20:27
door jepserr
Heren :)

Ben aan het overwegen om een dubbele pijp te monteren onder mijn pas aangeschafte blauwe cabrio. nu kan ik me wel aardig voorstellen hoe het gaat staan maar ik ben ook zeer benieuwd of het makkelijk te monteren is en hoe het geluid is. mijn vorige auto had een 3'catback systeem van JT. het type met 1 demper. nu produceerde die best wel wat geluid(wat me eigenlijk best beviel :oops: ). dit systeem heeft 2 dempers(eigenlijk 3 maar jullie snappen me). dus het zal wel iets minder lawaai maken, wat opzich ook niet erg is want je hoort in een cabrio toch iets meer.
het gaat om dit systeem:
http://www.rendcarparts.nl/webshop/saab ... /20/78/259" onclick="window.open(this.href);return false;

hopelijk kan iemand me wat meer info geven :)

Re: Ervaring BSR Dubbele pijp 9-3 '98-'02

Geplaatst: do 27 jan, 2011 23:43
door Injectie
Beetje preken voor de importeur. (eigen parochie) maar daar is ie goedkoper.
http://www.bsrtuning.nl/products.php?ki ... tofit=Saab" onclick="window.open(this.href);return false; 9-3 2.0T Duplex 1998-2002&stage=productinfo&productinfo=40063152

Mijn ervaring met zulk soort systemen in het algemeen. (Zowle Hirsch, Simons, en BSR) is dat het monteren erg lastig is. Ook om het netjes symetrisch onder de achterbumper uit te laten komen. En als je een pietje precies bent sta je het elke maand opnieuw af te monteren. Door uitzetten en krimpen. Willen de standen nog wel eens verschillen na een paar weken. Dit zou je kunnen ondervangen door de verbindingen een paar puntlassen te geven zodat ze niet kunnen verdraaien in dit proces.