Pagina 1 van 1

RAC Rotterdam dealer af ??

Geplaatst: zo 20 feb, 2005 18:21
door Peter van den Heuvel
Gisteren een brief gekregen van RAC Rotterdam, had haast en het geheel was nogal lijvig geschreven dus van boven naar beneden geracet.

Helaas is het schrijven alweer door een overijverige echtgenote in het cylindrisch archief afgelegd maar begrijp ik het goed ? Is de RAC zijn dealerschap kwijt maar blijven wel off. onderhoud plegen ? En dat door een andere strategie van de AIM die zelf een vestiging wil hebben binnen de regio Rotterdam ?

Een aantal maanden geleden ontving ik ook al iets dat de algemeen directeur de toegang tot het bedrijf was ontzegd en dat hem verboden was nog enig contact met RAC klanten te hebben. :shock:

Wat is daar aan de hand ?
:?:

Groet P.

Re: RAC Rotterdam dealer af ??

Geplaatst: zo 20 feb, 2005 18:39
door Style&Co
misschien had hij een nieuwe volvo gekocht? :?

Re: RAC Rotterdam dealer af ??

Geplaatst: zo 20 feb, 2005 18:50
door verde900
Kroymans is natuurlijk importeur van SAAB en Jaguar, het past in de strategie van "inlijven" en schaalvergroten.

Re: RAC Rotterdam dealer af ??

Geplaatst: zo 20 feb, 2005 18:57
door Peter van den Heuvel
Daar zullen ze bij de RAC blij mee zijn, 4 jaar geleden nog ettelijke miljoenen geinvesteerd in nieuwbouw.... ;-(+

Re: RAC Rotterdam dealer af ??

Geplaatst: zo 20 feb, 2005 19:00
door verde900
Peter van den Heuvel schreef:Daar zullen ze bij de RAC blij mee zijn, 4 jaar geleden nog ettelijke miljoenen geinvesteerd in nieuwbouw.... ;-(+
Dat staat er al langer hoor, maar... je dealerschap kwijt betekend nog niet je pand(en) kwijt, als je die in privé hebt (of neemt) heb je een onbezorgd leven, een huurder heb je op die locatie zo (Kroymans misschien?).

Re: RAC Rotterdam dealer af ??

Geplaatst: zo 20 feb, 2005 19:04
door Peter van den Heuvel
Allicht, maar zoals de teneur van de brief was denk ik niet dat deze beslissing lekker aangekomen is.

Re: RAC Rotterdam dealer af ??

Geplaatst: ma 21 feb, 2005 10:01
door Moppersmurf
Saab NL heeft eebn reputatie hoog te houden waar het gaat om het 'aanpakken' van dealers. De reorganisatie die uiteindelijk leidde tot het huidige, beperkte aantal dealers (34 o.i.d.) ging ook gepaard met bloed, zweet en tranen. Vraag maar eens aan een 'specialist' die ooit dealer was.
Maar verder weet ik niets van deze situatie. Het lijkt me echter niet gek om Jaguar en Saab onder 1 dak te hebben.

Moppersmurf