Lederen interieur (deels) vervangen, jullie opinie?

Gesloten
NeufegliseThierry
Geregistreerd lid

Lederen interieur (deels) vervangen, jullie opinie?

Bericht door NeufegliseThierry » zo 19 dec, 2021 23:01

Zoals elders beschreven gaat de ombouw van de Viggen z'n laatste fase in. Beter gezegd: de ombouw is al gereed, het is nu enkel nog een kwestie van afbouwen.

Ik loop nu tegen het volgende aan:
- voorstoelen: zijn niet helemaal goed meer, de bekende slijtageplekken;
- achterbank: is ooit een verkeerde bank ingegaan.

Laatste is relatief simpel te verhelpen aangezien ik twee Aero achterbanken heb liggen. Leer loshalen, Viggen logo erin aanbrengen, weer bevestigen en klaar.

Voorstoelen is wat lastiger, alhoewel er wel nieuwe hoezen aangeboden worden:
https://www.lseat.com/products/1998-200 ... front.html

Helaas biedt deze partij niet de achterbank aan.

Ik zie nu drie opties:
1) met behulp van het leer van de Aero sets 1 strakke set voorstoelen laten maken, achterbank is dus enkel kwestie van logo aanbrengen;
2) bij Iseats de voorstoelhoezen bestellen, van zelfde leer voldoend m2 bij hen bestellen en in NL de achterbank op maat laten maken, plus dus dan nog de Viggen logo's aanbrengen.
3) mooiste set die ik heb liggen (aero set) erin zetten en komende maanden op het gemak nadenken over permanente oplossing.

Doordat bij optie 1 sets uit elkaar gehaald moeten worden, samengevoegd en de stoelen weer bekleed moeten worden is optie 2 (compleet nieuwe leder interieur) nog geeneens zoveel duurder. Ook al niet omdat ik de sets die ik nu heb liggen voor een paar honderd euro per stuk wel weer kan verkopen.

Wat zouden jullie doen en hebben jullie misschien nog andere opties die ik (nog) niet zie? Jullie mening wordt op prijs gesteld!

Gebruikersavatar
Saapie
Donateur (2x)
Donateur (2x)

Re: Lederen interieur (deels) vervangen, jullie opinie?

Bericht door Saapie » zo 19 dec, 2021 23:53

Die hoezen van iseats zijn de meningen over verdeeld. Ik zou even contact opnemen met Velteck in Drachten.

Matti9
Geregistreerd lid

Re: Lederen interieur (deels) vervangen, jullie opinie?

Bericht door Matti9 » ma 20 dec, 2021 0:52

Optie 3! Maar ik ben bevooroordeeld :wink:

Gebruikersavatar
OuweNiek
Donateur
Donateur

Re: Lederen interieur (deels) vervangen, jullie opinie?

Bericht door OuweNiek » ma 20 dec, 2021 1:17

Als je interieur zwart/zwart is dan zou ik ook eens bij Lukkien in Apeldoorn of Schuro in Zwolle langs gaan. Zij kunnen het leer goed matchen en alles mooi gelijk maken. Bij zwart/blauw en zwart/oranje is dat veel lastiger.

Vervangende hoezen zijn misschien nog via de specialist bij Orio te krijgen. De zwart/blauw volgens mij niet meer maar over andere kleuren hoor ik verschillende verhalen.

NeufegliseThierry
Geregistreerd lid

Re: Lederen interieur (deels) vervangen, jullie opinie?

Bericht door NeufegliseThierry » ma 20 dec, 2021 8:38

[q]

Ik heb via de webshop van Orio gekeken, daar staat het er niet meer op. Maar je hebt gelijk, beste is het even zeker te checken, gebeurt wel vaker dat niet alles meer op de website staat. Ook had ik ergens nog een link gevonden naar een bestelformulier (vrij recent) van orio, waarop de mogelijkheid voor bestellen van de hoezen er 'gewoon' nog op stond. Ik moet trouwens idd de effen zwarte hebben.
Reden: onnodige quote

Gesloten