Bellen is niet het handigste (want je moet het nummer intoetsen, of kiezen via je telefoon, of je assistent vragen).
Gebeld worden gaat prima.
Koppelt zelfs met een itamtam uit 2020!
Losse microfoon via de linker A-stijl naar boven gebracht, hangt op de overgang van de stijl naar het hemeltje.
Ik noem het ook altijd de autotelefoon
Je had vier kleuren. Het laatste cijfer staat voor de kleur. Heb zelf oranje, staat ook niet gek. Blauw (VW) zou ik niet hoeven.
Enige probleem is dat de contactjes van het display soms even schoongemaakt moeten worden omdat anders het display uitvalt.
Geen DAB, wel dubbel FM tuner, ook wel fijn nu overal het bereik van de zenders beperkt lijkt door terugschroeven vermogen.
Navigatie op oude kaarten doe ik niet meer, de laatste keer heel Amsterdam gezien en 5 keer bij Artis voor de deur gestaan, waar ik niet moest zijn. Toen toch maar aan Google gevraagd.





















