DionHPT schreef:Je verwachtingen vormen geen directe lijn met het haalbare. Maximaal is jou gasinstallatie natuurlijk ook niet berekend op meer dan 265 pk..
Omdat je een lpg installatie hebt, kan je niet meer dan 260 pk op benzine hebben
Wat is de relatie tussen het vermogen op benzine en LPG? Het is mogelijk verschillende boost levels te gebruiken voor benzine en lpg. Op de 2.3FPT werd destijds dezelfde ECU gebruikt voor zowel de handbak als de automaat, maar er werd een andere boost map aangesproken. Zo'n andere boostmap aanspreken kan ook prima met de lpg schakelaar. Er zijn er meerdere die zo rijden.
DionHPT schreef:Met een andere fpr ga je naar mijn inziens ook iets moeten aanpassen aan je software en dus ook je gasinstallatie... die kan juist vanaf dat gebied waar je de fpr voor nodig hebt eigenlijk al niet meer mee.
Als je andere injectoren en FPR gebruikt, moet je de gasinstallatie opnieuw laten ijken. De hoeveelheid lpg inspuiting moet hoger zijn, omdat de benzine injectoren met dezelfde dutycycle meer benzine inspuiten.
Iemand een idee over de capaciteit van de standaard intercooler van de 9000?
Hoe sterk is de koppeling van de 9000LPT?