GAZ

Dit forum is bedoeld voor auto gerelateerde onderwerpen die NIET over Saab gaan.
Plaats reactie
jelger
Geregistreerd lid

Bericht door jelger » wo 06 mei, 2009 14:56

ik gok dat dit topic heel snel op slot gaat :lol:

Gaz staat er zelf ook niet zo florisant voor, toch?

Gebruikersavatar
verde900
Donateur
Donateur

Bericht door verde900 » wo 06 mei, 2009 17:54

In de ontwikkeling van eigen GAZ producten lijken ze hun financiële middelen nog nooit geïnvesteerd te hebben, dan hebben ze ondertussen vast wel wat op de plank liggen

jelger
Geregistreerd lid

Bericht door jelger » wo 06 mei, 2009 17:58

@willeme 1 : ik doelde dan ook op dit moderator bericht:

viewtopic.php?t=53470
en gezien de toon de laatste dagen van 'het team' had ik wel verwacht dat ... maar ik ben weer eens positief verrast :lol:

oh eh dit was niet bedoeld als kritiek op de autoriteit trouwens. :wink:

Gebruikersavatar
verde900
Donateur
Donateur

Bericht door verde900 » do 07 mei, 2009 16:41

Gaz toonde (samen met 27 andere belangstellenden) belangstelling voor de overname van SAAB..

Wel slim om juist de Sebring te nemen, dat was nu juist een verkoopkanon van de bovenste plank in Europa :wink:

jelger
Geregistreerd lid

Bericht door jelger » do 07 mei, 2009 16:50

willeme 1 schreef: als je dan in deze tijden goedkoop jarenlange reseurch en know how kunt inpikken ben je toch goed bezig
nou..... als je moet geloven wat er over Chineze geschreven wordt als oordeel... Maar ja, ergens moet je een grens leggen.
@ jelger wat heeft GAZ nu met saab te maken ?
Verde gaf het al aan. GAZ is geinteresseerd in overname van GME, of delen daarvan. Daar bestaat een topic over, en gezien de strenge toon die gebezigd wordt over het openen van topics gerelateerd aan GM danwel Saab overnames... Maar goed, ik vind het geen probleem hoor. :lol: Ik begin alleen een en ander steeds ondoorgrondelijker te vinden. Ook dat is geen kritiek, ik ben slechts confuus.

Oscar900T
Geregistreerd lid

Bericht door Oscar900T » wo 13 mei, 2009 1:44

Ja hee dat zou wel nice zijn ... misschien dat ik me tegen die tijd wel een Touristje op de kop tik dan 8)

Gebruikersavatar
ivanzon
Geregistreerd lid

Bericht door ivanzon » wo 13 mei, 2009 19:48

Wartburg is het enige merk uit Eisenach dat ze zonder problemen kunnen reanimeren...
EMW is een heel ander verhaal. Als je eens een 40's BMW ziet met een rood / groen logo... dat is een EMW

Plaats reactie