Ik heb net een werkplaats handboek voor mijn BMW gekocht,
het is een Haynes handboek, in dit boek word de auto compleet gedemonteerd, en dat word beschreven.
Allemaal leuk en aardig, en ik heb er ook wel veel aan, maar ik zoek eigelijk ook nog een boek waarin problemen staan uitgelegt,
Ik heb wel een lijstje met uitgevers, en ga er vanuit dat jullie ook met deze boeken werken.
Wat is jullie ervaring met deze boeken, en welke zou je mij aanraden
PH Olving
Jetzt Helf ich mir selbst, Dieter Korp
Reparaturanleitung Band
en dus de Haynes
En als jullie nog andere kennen zijn die ook welkom
Groeten Oostland
Werkplaats handboek
-
dader
- Geregistreerd lid
Ik denk dat je bij Bentley aan het goede adres bent, veel titels:
http://www.bentleypublishers.com/bmw/index.htm
http://www.bentleypublishers.com/bmw/index.htm
-
Oostland
- Geregistreerd lid
Van horen en zeggen weet ik dat Bentley een amerikaans boek is, en dat mijn 520 daar niet is geleverddader schreef:Ik denk dat je bij Bentley aan het goede adres bent, veel titels:
http://www.bentleypublishers.com/bmw/index.htm
-
Oostland
- Geregistreerd lid
Dit zijn alegemene boeken, maar aangezien ik een opleding autotechniek doe kom ik daar wel uit.wimpel schreef:bedoel je zoiets?
link
Het probleem is onderandere dat ik er niet achter kom hoe mijn kachel word gestuurd, deze doet het niet, maar er zt wel stroom op en naar de stekker´s, en er gaat ook warm water door de leidingen heen, en de blower doet het, alleen de warme lucht komt de auto niet in.
Nu heb ik gehoord dat er een vacuum gestuurd klepje in zit, maar weet niet hoe die werkt, en dit staat ook niet in het haynes boek.
-
dader
- Geregistreerd lid
http://www.bentleypublishers.com/product.htm?code=h733
520 staat erbij! Maar is geen werkplaats boek.
520 staat erbij! Maar is geen werkplaats boek.