Mijn nieuwe aanwinst...

Dit forum is bedoeld voor auto gerelateerde onderwerpen die NIET over Saab gaan.
gplea
Geregistreerd lid

Bericht door gplea » wo 25 okt, 2006 14:52

Non-Turbo schreef:...und läuft und läuft und läuft und läuft und läuft... Het bakje of de bestuurder :wink:
Een paar flinke roestgaten in de bodemplaat & je hebt een echte Flintstones loop wagen!

Gebruikersavatar
DDJ
Geregistreerd lid

Bericht door DDJ » wo 25 okt, 2006 15:38

gplea schreef:
verde900 schreef: veiligheidsvoorzieningen
Bij mij thuis vroeger 2x een kever gehad en nooit geen veiligheidsvoorzieningen kunnen ontdekken ;)

Wel één keer van de treeplank gevallen toen die, na een Bonny&Clyde (hangend aan de buitenkant v/d deur) actie, door roest afbrak :)
Zou nog best in een 2CV de weg op durven, maar niet meer in een Kever. Alhoewel ik me in de MGB van mijn broer ook niet veilig voel. Één keer goed remmen en ik schuif richting 't voeteneind a.g.v. de liggende houding.

Wel leuke opknapper die Kever, maar dan zou ik toch liever aan een ouder model beginnen (eentje met bril-ruitje). Weet je de historie van deze Kever?
Ik weet er eigenlijk heel weinig vanaf. Zal eens navraag doen maar of deze nog te redden valt, ik betwijfel het.

Plaats reactie