Kennelijk zit de moer wat vast maar de vraag is vooral: wie weet hoe het aan de binnenkant zit? Heb ik het kunstof waarin de bout zit kapot gedraaid? Of zit deze als een soort tapeind/draadbout in het kunstof deel? In dat laatste geval kan ik ze gerust los maken en dan stuk voor stuk de moertjes losweken met imal en dan weer het geheel netjes terugzetten.
Heeft iemand een plaatje? Ik ben me nog wezenloos aan het zoeken namelijk naar een foto van de achterzijde. Ps. Plaat van een DE is weer slightly different van de eerdere versies. Maar wellicht is montage hetzelfde.
De WIS maakt me niks wijzer en heeft het zelfs eerst
Over nuts om los te maken en daarna over screws om het vast te maken. Misschien dat ze bedoelen dat “it screws” om ze los te maken, maar dan moeten ze dat eerder zeggen
https://saabwisonline.com/c12/9-5/2009/ ... -tailgate/
