Saab Alert

Uw Saab gestolen? Plaats hier een bericht met details van de auto, zodat deze mogelijk snel terug gevonden wordt.
Gebruikersavatar
nastydrive
Donateur (2x)
Donateur (2x)

Saab Alert

Bericht door nastydrive » za 25 dec, 2010 18:57

Is het niet mogelijk d.m.v. sms een Saab Alert naar alle forummers te sturen daarbij moet dus rekening gehouden worden met privacy zodat alleen mobiele nummers bij het forum bekend zijn en verder niet gebruik worden
Als Saab rijder kijk je naar elkaar en word het een stuk makkelijker als je het kenteken direct op je mobiel heb staan en je nog oplettender zal zijn

Mvg Erwin

Het is toch kl@te om zo kerst te vieren

Gebruikersavatar
tonp
Geregistreerd lid

Saab Alert

Bericht door tonp » za 25 dec, 2010 22:17

@erwin Goed plan :P Ik wil hieraan meewerken.
Zouden eigenlijk een poll moeten hebben om te checken wie mee zou willen doen.

Gebruikersavatar
Ewout
Donateur (5x)
Donateur (5x)

Re: Gestolen: Zwarte 9-3 cabrio 47-KSL-9 (Rotterdam)

Bericht door Ewout » zo 26 dec, 2010 0:42

'k Zal m'n ogen open houden.

En een sms alert zou natuurlijk super zijn, dus mijn nummer mag op de eventuele lijst (wellicht nieuw topic openen om dit te organiseren). Als mijn Saab gestolen zou zijn zou ik de eventuele kosten van een alert binnen bepaalde grenzen wel voor mijn rekening willen nemen.

Gebruikersavatar
Jack77
Geregistreerd lid

Re: Gestolen: Zwarte 9-3 cabrio 47-KSL-9 (Rotterdam)

Bericht door Jack77 » zo 26 dec, 2010 3:23

ja goed idee

Gebruikersavatar
9900
Donateur
Donateur

Re: Gestolen: Zwarte 9-3 cabrio 47-KSL-9 (Rotterdam)

Bericht door 9900 » zo 26 dec, 2010 11:32

Zeer goed idee, en ik hou mijn ogen open, maar ik denk dat hij hier niet meer in de buurt is.

Gebruikersavatar
nastydrive
Donateur (2x)
Donateur (2x)

Re: Gestolen: Zwarte 9-3 cabrio 47-KSL-9 (Rotterdam)

Bericht door nastydrive » zo 26 dec, 2010 13:54

En daarnaast nog een sticker die aangeeft dat je lid of aangesloten ben met Saab alert

@ Sander misschien is het mogelijk om hier voor een apart topic te openen en dit topic als sub te plaatsen bij gestolen saabs

Gebruikersavatar
Sander
Forum Admin

Re: Gestolen: Zwarte 9-3 cabrio 47-KSL-9 (Rotterdam)

Bericht door Sander » zo 26 dec, 2010 14:06

nastydrive schreef:@ Sander misschien is het mogelijk om hier voor een apart topic te openen en dit topic als sub te plaatsen bij gestolen saabs
Done

Er zou ook nog een mail-alert kunnen komen, iedereen die op het forum zit een mail dat een Saab gestolen is (mits iemand dit soort mails toestaat)

Gebruikersavatar
Thom
Donateur
Donateur

Re: Saab Alert

Bericht door Thom » zo 26 dec, 2010 14:10

vind ik ook een goed idee. Als dit algemeen bekend wordt zullen er wellicht minder saabs gestolen worden, het werkt dan ook preventief.

Gebruikersavatar
nastydrive
Donateur (2x)
Donateur (2x)

Re: Saab Alert

Bericht door nastydrive » zo 26 dec, 2010 14:25

:applause: :applause: :applause: :miniright: oph@ngen die auto dieven

@ sander kunnen we jou ons mobiele nummer sturen(per PB ) of doen we het op een andere manier?

en wat dat mail alert aangaat natuurlijk altijd als dit landelijke bekendheid krijgt dan laten ze onze saabs staan :D

Gebruikersavatar
aZuL2001
Geregistreerd lid

Re: Saab Alert

Bericht door aZuL2001 » zo 26 dec, 2010 15:26

Daarvoor kun je toch gewoon bestaande kanalen gebruiken ?
Twitter account van SF bijvoorbeeld.

Wat is de toegevoegde waarde van een SF SMS dienst ? En wat zou je er voor over hebben (lees: willen betalen) ? SMS-jes kosten ook geld namelijk.

Gebruikersavatar
tonp
Geregistreerd lid

Re: Saab Alert

Bericht door tonp » zo 26 dec, 2010 17:01

Ik ben in het bezit van een SMS-shortcode.
Wanneer er voldoende mensen zijn die mee willen doen, zijn de kosten zeker te overzien.
Mijn voorstel zou dan zijn niet de maandelijkse kosten voor zo'n "abonnement" (i.e. gauw 400) te betalen.
Maar de kosten van het ontvangen SMSje (dus gewoon tarief!).
Voor een kleine groep deelnemers ga ik dit echter niet opzetten.
Laten we voor een starttarget gaan van 100 deelnemers :wink:
Eerst maar eens de aantallen bekijken voordat we mogelijke 06-nummers gaan inventariseren :mrgreen:

Gebruikersavatar
ralph_m
Donateur (5x)
Donateur (5x)

Re: Saab Alert

Bericht door ralph_m » ma 27 dec, 2010 19:25

tools via het forum zijn er al en kunnen m.i. per direct ingesteld worden

1 alle sf'ers een mail sturen bij een diefstal
Zit mischien niet iedereen op te wachten, zie daarom optie 2 en 3

2 Een aanmeld topic, iedereen die daarop geabonneerd is krijgt gelijk een mail.

3 Evt bij start alle SF'ers hierop abonneren, wil je het niet, dan even afmelden van dit topic.
Hiermee heeft iedereen de vrijheid wel/niet mee te doen

4 Optie 1 tm 3 in samenwerking met de saabclub en hun website. Nog groter netwerk.

Plus in het topic wat linkjes over 'wat te doen bij diefstal' (politie, verzekering, etc)
Handig als je helemaal over de rooie bent van je verlies :wink:

runu
Donateur
Donateur

Re: Saab Alert

Bericht door runu » ma 27 dec, 2010 19:50

Ik stel voor om het zo te doen:


Bij het registeren (dus lid worden van het forum) een vinkje op 'automatisch op de hoogte gebracht te willen worden omtrent gestolen Saab', dat vinkje kun je dus ook niet aanvinken en word je dus niet op de hoogte gebracht, Bij bestaande leden automatisch toewijzen indien iemand zich wil afmelden voor die melding moet hij/zij dat bij de desbetreffende Moderator melden. En zo heb je ook kans op de meeste 'leden'.

Stel je moet je hiervoor aanmelden dan heb je een veel kleiner publiek dan dat je het automatisch toewijst met de mogelijkheid het de de-activeren.

Dit kan gewoon via Email want heel veel mensen hebben al email op de telefoon en zo heb je dus ook geen kosten.

En dan voor degene waar de gestolen Saab van is, zelf via deze site de melding kan doen en mocht men dat willen een bericht naar alle forum leden of gewoon een topic op het forum.

Gebruikersavatar
aZuL2001
Geregistreerd lid

Re: Saab Alert

Bericht door aZuL2001 » ma 27 dec, 2010 21:44

runu schreef:I een vinkje op 'automatisch op de hoogte gebracht te willen worden omtrent gestolen Saab', dat vinkje kun je dus ook niet aanvinken en word je dus niet op de hoogte gebracht, Bij bestaande leden automatisch toewijzen indien iemand zich wil afmelden voor die melding moet hij/zij dat bij de desbetreffende Moderator melden. En zo heb je ook kans op de meeste 'leden'.
Is wel een beetje jaren 90 om dat zo bij mensen door de strot de duwen. Denk niet dat dat gaat werken bij de meeste saabrijders. (Aard van het publiek)
Kun je het beter andersom doen, met een apart subforum, à la koffietafel, en het cabriogenootschap, waar je voor kunt kiezen om lid te worden.

Gebruikersavatar
noknokius
Geregistreerd lid

Re: Saab Alert

Bericht door noknokius » wo 09 feb, 2011 11:15

Wat mij betreft een prima initiatief. Ik zit veel op de weg door heel Nederland, dus dat zou het spotten makkelijk kunnen maken. Mijn voorkeur gaat uit naar een sms met de belangrijkste gegevens. Maar wordt een gestolen auto die inmiddels weer terecht is dan ook weer afgemeld? Hoe wordt hier over gedacht? Ook per sms of mail, of via het forum?

Plaats reactie