Volvo-Saab meeting 9 maart 2008

Op dit forum kun je alles lezen over meetings die door Saabforumleden worden georganiseerd.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Ewout
Donateur (5x)
Donateur (5x)

Bericht door Ewout » zo 09 mar, 2008 20:37

900 SE C schreef:Meeting is toch sedert medio december "in the making"?
Ik kijk niet zo vaak op het forum en volg maar enkele topics. Het gaat ook niet om mij, maar om mogelijkheden om de opkomst te verhogen (zie namelijk opm. Ervani).

jelger
Geregistreerd lid

Bericht door jelger » zo 09 mar, 2008 22:12

ik zag een paar verdwaalde 9000CS'en bij station Capelle Schollevaar rijden...

Gebruikersavatar
taaffert
Geregistreerd lid

Bericht door taaffert » zo 09 mar, 2008 23:33

Falcon schreef:Bestaat er niet de mogelijkheid om een groeps-PB te verzenden naar alle Saabforum-leden als er een evenement georganiseerd wordt? Ik heb het (uiteindelijke :wink: ) topic hierover simpelweg gemist.
Ben je lid van de Saabforum Hyve?
Daar bestaat die mogelijkheid wel, tot nu toe een keer gebruik van gemaakt.

Gebruikersavatar
ervani
Geregistreerd lid

Bericht door ervani » ma 10 mar, 2008 8:25

Verslag is rond 08.00 uiur beschikbaar op de website, ik ben het een en ander nu aan het uploaden. Dus foto's en een kort verslag.

check http://www.saab9k.nl en ga naar het hoofdstuk evenementen.

Gebruikersavatar
sjoerdk
Geregistreerd lid

Bericht door sjoerdk » ma 10 mar, 2008 20:19

Jammer dat de meeting niet is geworden wat je ervan verwacht had.
De foto's, filmpjes en informatie geven mij hetzelfde beeld, volgende keer beter!

Gebruikersavatar
ervani
Geregistreerd lid

Bericht door ervani » ma 10 mar, 2008 23:07

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Gebruikersavatar
davidjoost
Geregistreerd lid

Bericht door davidjoost » wo 12 mar, 2008 3:29

Het weer was klote, maar de toertocht was deseondanks erg leuk! Het was flink opletten geblazen onderweg omdat er over een afstand van slechts 53km maar liefst 37 vragen beantwoord moesten worden. Uiteindelijk zijn mijn moeder en ik 4e geworden, wat ik absoluut geen slechte score vindt, aangezien mijn moeder geen ervaring heeft met puzzeltochten. We hadden wel een valse start, waarbij ik reed en zij moest navigeerde. Dát werkte dus niet! :lol: Navigeren is niets voor vrouwen (rijden ook niet, maar beide was voor mijn ondoenlijk), dat werd weer pijnlijk duidelijk! Na 2km stuurde ze me al verkeerd en omdat de dagtellerkmstand dan al niet meer klopt met de routebeschrijving zijn we maar terug naar de start gegaan en gewisseld van plek. :-P+

Ik heb eigenlijk alleen na afloop foto's gemaakt, mede vanwege het slechte weer zijn dat er niet veel, maar het geeft een indruk:

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

De auto's werden op het laatste onverharde stuk weg nog aardig vies!
Afbeelding

Zo ook onze 9-5:
Afbeelding

Er was ook een Saab 9000 CD met 400pk aanwezig, die voor het nodige spektakel zorgde met alleen al het geluid wat motor en uitlaat produceerde:
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Verbazingwekkend was hoe rustig het blok nog liep, terwijl er zelfs wildere nokkenassen op waren gemonteerd:
Afbeelding

Afbeelding

Geen reden tot zorgen, slechts onschuldige dampen uit de uitlaat na de koude start:
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Al met al een zeer geslaagde meeting :D , waarbij alleen de opkomst wel wat hoger had mogen zijn (met name onder de Saab-rijders! :roll: )...

Plaats reactie