Eens met Millerman, weinig extra fun voor het extra geld. Volgens mijn gps apjeheb ik een max snelheid gehaald van 79.68 dus de beloofde 95km/u haal je gewoon niet. Daarom was de ervaring ook ongeveer hetzelfde als met die "langzamere" karts van vorige keer. De baan layout vond ik lastiger dan vorige keer en het was gewoon minder uitdagend omdat er veel minder teams op de baan waren. Toch weer een leuke avond gehad, lekker kunnen sturen en sinds vanavond trotse bezitter van een team Saab badge.
@Blindstra: kon het niet laten om die foto te gebruiken. Interessant om jouw kunsten in een kart eens te zien dus zou leuk zijn als je een keer mee kunt doen.
Wie heeft er zin in... KARTEN? Wo 4 sep 18u-22u
-
xsp1x
- Donateur (4x)

Re: Wie heeft er zin in... KARTEN? Wo 4 sep 18u-22u
Mischien iets voor jullie het lijkt wel een koopje
http://www.groupon.be/deals/antwerpen/Lot66/28408675" onclick="window.open(this.href);return false;
R
http://www.groupon.be/deals/antwerpen/Lot66/28408675" onclick="window.open(this.href);return false;
R
-
sb129h
- Donateur (2x)

Re: Wie heeft er zin in... KARTEN? Wo 4 sep 18u-22u
Vandaag heeft kartcentrum Lelystad een leuke actie vanwege de splinternieuwe baan, gecombineerd met de kartbeurs. Check even hun fb-pagina voor de details. Gisteren was het al een drukke boel, en kon je een rondvluchtje boven de baan maken.