Carburateur Saab 99L uit '78

1967-1984
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Eise
Geregistreerd lid

Carburateur Saab 99L uit '78

Bericht door Eise » ma 07 sep, 2015 12:20

Ik wil de carb van m'n 99 eens los halen en reviseren, op de carb zelf staat gewoon Zenith 175 CD-2. Er zit een label aan met de cijfers '3880 836308 704', zover ik kan uitvogelen betekend dit dat het een 175 CDSEVX zou moeten zijn..

Mijn vraag is als volgt; Er zijn hier vast wel wat bollebozen die weten of dit setje van Skandix geschikt is voor mijn carburateur? (ivm sproeiernaald etc.)

Gebruikersavatar
redmervand
Donateur (6x)
Donateur (6x)

Re: Carburateur Saab 99L uit '78

Bericht door redmervand » ma 07 sep, 2015 13:01

Volgens mij moet je hiermee wel uit kunnen vinden welk setje je moet hebben; http://www.forgasarteknik.se/Reservdela ... S-Saab.pdf
Kijk ook eens op de webshop van http://www.bccp.nl die hebben ook veel setjes

Zelf ook net 1 besteld :wink:

Gebruikersavatar
Eise
Geregistreerd lid

Re: Carburateur Saab 99L uit '78

Bericht door Eise » ma 07 sep, 2015 13:46

Ik heb contact gehad met BCCP, alleen hebben zij de naald momenteel niet op voorraad. En aangezien ze binnenkort een maand dicht zijn voor vakantie wordt de levertijd dus meer dan een maand, dat is mij iets te gortig. Maar ik heb volgens mij hier al het juiste setje gevonden.

Plaats reactie