Fout, fout, fout of interessant, interessant, interessant?
Morgen, 3 april, is op het TT circuit in Assen de vierde editie van AutoMAXX (zie www.tt-assen.nl of www.automaxx.nl). Kernwoorden: tuning, styling, audio, remus, spoilers, sjonnies en special paint?
Ik heb dus twee VIP-kaartjes, maar mijn broer kan bij nader inzien niet mee met zijn mooie rode Aero (kernwoorden: verlaagd, intergecoolerd, verremsystemeriseerd, gebuffaloleerd en van de week bijna verbrand, maar dat terzijde).
Wie wil er gratis gebruik maken van dit kaartje en dus met mij morgen naar Assen vanuit Groningen? Ik wil er namelijk wel even kijken, maar mijn Aero is verkocht en mijn Turbo blijkt een lekke koppakking te hebben (geeft niet, geen haast), dus ik ben niet echt mobiel... Stuur even een persoonlijk berichtje via dit forum als je die kant op wilt, dan kijk ik om middernacht nog even en morgenochtend of iemand gereageerd heeft. Als je je telefoonnummer vermeldt kan ik contact met je opnemen... Vermeld even op welke tijden je bereikbaar bent.
Ook als je in Assen woont kan je reageren, dan kom ik met de trein naar het station en kunnen we vandaar verder. Ook als je twee kaartjes wilt kan je reageren, want misschien blijf ik morgen wel thuis, dus dan kan je ze ophalen (maar zoals ik er nu over denk wil ik wel even kijken uit nieuwsgierigheid!)
Groet!
Ewout
Heb (kosteloos) een VIP-kaartje over voor AutoMAXX
voor de liefhebbers van het tunen van hun Saab.
-
Ewout900
- Geregistreerd lid
Ga naar
- ↳ Aanmelden voor de Saabmarktplaats
- Saabforum.nl
- ↳ Algemeen
- ↳ Saabforum.nl meetings
- ↳ We are many, we are SAAB - 15 jan 2012
- Algemeen
- ↳ Saab Club Nederland
- ↳ Saab Classics Vereniging Nederland
- ↳ Saab Club België
- ↳ Saab nieuws
- ↳ Saab algemeen
- ↳ Saab meetings en ritten
- ↳ Auto's algemeen
- ↳ Saab in films / op TV / op YouTube
- ↳ Gestolen Saabs
- Modellen
- ↳ 92, 93, 95, 96 en Sonett (TT)
- ↳ 95, 96 en Sonett (V4)
- ↳ 90
- ↳ 99
- ↳ 900 Classic
- ↳ 9000
- ↳ 9-3 en 900 NG
- ↳ 9-3 Sport Sedan en Estate
- ↳ 9-2X
- ↳ 9-4x
- ↳ 9-5
- ↳ 9-5 NG
- ↳ 9-7x
- Saab Extra
- ↳ Viggen
- ↳ Cabrio
- ↳ Turbo & Tuning
- ↳ LPG
- Specialisten en andere Saabgaragisten
- ↳ Saab / Orio Erkende Leveranciers + Reparateurs
- ↳ Saabspecialisten en andere bedrijven die Saabs verkopen
- Gespot
- ↳ Gespot NL
- ↳ Gespot (België)
- ↳ Gespot (overige landen)
- Saabforum Pakket Dienst en Inkoopacties