Het onderstaande object lijkt me reuze interessant voor onze zuiderburen. Ten eerste mogen jongeren daar straks niet meer autorijden in het weekend. Een ramp voor Erwin en Marky. Ten tweede wordt je daar zo ongeveer opgeknoopt als je een beetje te hard hebt gereden - ook een ramp voor Erwin en Marky. En het is echt design, creatief en origineel - zoals Saab in de goede jaren. En in lijn met de Saab-tradities is onderstaand object ook te omschrijven als 'een wild plan dat natuurlijk geflopt is'. En aangezien jullie vooral 900GM/9.3 rijden zal het 'onstabiele rijgedrag' jullie wellicht nog meevallen.
Ik stel voor dat de S.C.N. een speciaal register opent uit meededogen met onfortuinlijke Saabisten uit de zuiderlijke Nederlanden die gedwongen werden hun heil te zoeken bij onderstaande bolide:
'Ben in het bezit van een design fiets die 100 % van plastic is. De fiets is in 1980 gemaakt door een bekende ontwerper van Saab (Zweden) merk Itera.Het was uiteindelijk de bedoeling om een zo'n licht mogelijke fiets te maken die daarnaast ook erg snel moest kunnen gaan. Helaas is de fiets vanwege zijn onstabiele rijgedrag een flop geworden. Er zijn er maar tientallen van geproduceerd. Zie foto. dezelfde fiets maar dan in caramel en heeft ook een stuur van plastic'.

Fietssmurf (een G. Fisher, of course...)
[edit = manic]
