Goedeavond,
Ik heb een probleem dat mijn gasklok bevriesd op lange afstand bij een snelheid van150km/h, het probleem gaat gepaard met een lichte verhoging van de temperatuur 2mm op de temperatuur meter en het uitvallen van de verwarming binnen hij blaast enkel koude lucht, ik ben er zeker van dat er geen lucht op de motor zit of komt, er is geen circulatie meer op de verwarmingkring waardoor de circulatie op de gasklok ook uitvalt .
Kan iemand mij helpen ben teneinde raad
Frans
gasklok bevriest op lange afstand 150km/h 900i16 '92
-
Thom
- Donateur

Re: gasklok bevriest op lange afstand 150km/h 900i16 '92
Wat is een gasklok, de verdamper? Klinkt wel logisch. In mijn 99 heb ik een lekke radiateur gehad. Daardoor kwam er te weinig water in het koelsysteem, waardoor de verwarming (het hoogste punt) geen warm koelwater meer kreeg en dus koude lucht gaf. Door het lage waterniveau kreeg de verdamper geen water meer, dus die bevroor (bij 30 graden). Ik zou zeggen: controleer het koelwaterniveau en zoek de oorzaak van de lekkage.
vrgr
Thom
vrgr
Thom
-
sabefrans
- Geregistreerd lid
Re: gasklok bevriest op lange afstand 150km/h 900i16 '92
Bedankt voor de reactie, maar het koelwater niveau is ok.
-
Thom
- Donateur

Re: gasklok bevriest op lange afstand 150km/h 900i16 '92
probeer dan eens een koelsysteemreiniger, je hebt dan kans dat het systeem verstopt is. Bijvoorbeeld Bar's Nural of een Wynn's product.