Er is hoop voor Saab!
-
DV 9-3
- Donateur

Er is hoop voor Saab!
Rij ik net met de Viggen de Olympiaweg in Amsterdam op vanaf ‘t Stadionplein, besluit ik een jochie van ‘n jaar of 12 met een groot skateboard onder z’n arm voorrang te geven op ‘t zebrapad, kijkt ‘ie me aan en bedankt me, waarna hij stopt, de Viggen goedkeurend bekijkt, mij weer aankijkt en gebaart dat hij de Viggen ‘pico bello’ vindt..
Letterlijk met dat gebaar!! Met een big smile vervolgde ik mijn weg... Er zijn jongelingen die ‘t gewoon nog echt zien! Er is hoop!
-
Colossusnl
- Donateur (4x)

Re: Er is hoop voor saa!
Hahaha geweldig, sinds ik Saab rijd ziet mijn oudste(12) nu ook overal Saabs en vind ze heel mooi. De jeugd heeft de toekomst en zolang we allen goed voor onze vierwielers zorgen zullen er vast nog een paar van zijn leeftijd van mogen genieten.
-
Jobo77
- Donateur

Re: Er is hoop voor Saab!
Mijn zoon van 13 staat erop dat ik Saabrina bewaar voor zijn 18e verjaardag 