Excuus voor de vraag, maar ik ben niet echt handig met Facebook. Is helaas niet zo overzichtelijk als een forum.
De groep link van de Saabclub op Facebook heb ik van iemand gekregen via de Saab forum page op Facebook.
Kan iemand mij uitleggen hoe ik Saabclub als groep kan pinnen in FB? Kan het in de page niet vinden als optie namelijk.
Groet,
Frits
Edit: Ik kreeg een tip: "Liken" is voldoende om de meldingen te krijgen. Weer wat geleerd.
Saabclub en Facebook
-
72sonett3
- Geregistreerd lid
Re: Saabclub en Facebook
Facebook is te vluchtig, alles ouder dan een week is haast niet meer te vinden en alle berichten liggen op één hoop. Een forum is veel 'duurzamer'.
-
frits 9-3
- Donateur (3x)

Re: Saabclub en Facebook
Absoluut eens. Maar daar komen toch wel interessante dingen voorbij, die dan (helaas) niet op het forum en al helemaal niet op de club komen. Daar zie ik alleen de formele zaken voorbij komen, wat waarschijnlijk ook het beste is als club medium.
En zowel het Saabforum als de club zitten beide op FB. Vind ik dan best wel lastig als je toch e.e.a. mee wilt krijgen wat in onze Saab wereld speelt.
En zowel het Saabforum als de club zitten beide op FB. Vind ik dan best wel lastig als je toch e.e.a. mee wilt krijgen wat in onze Saab wereld speelt.