Deze cabrio staat al een tijdje te koop. 1 van de redenen dat het een diesel is waarbij de roetfilter bij RDW is uitgeschreven. Nu heb ik wat research gedaan maar meer info is altijd welkom.
Is er iemand die aanslaat op dit kenteken?
Wie kent de 99-XV-LZ
-
Jungleman
- Geregistreerd lid
-
Peterx300
- Geregistreerd lid
Re: Wie kent de 99-XV-LZ
Sorry idd foutje van mij . Topic aangepast
-
jansen
- Donateur (7x)

Re: Wie kent de 99-XV-LZ
Ken deze zelf niet maar is een leuke auto, alleen je woonplaats moet wel achter Arnhem liggen over de grens, want op Nederlandse kenteken is ie onbetaalbaar in de wegenbelasting en je mag niet komen in 7 steden in Nederland met millieuzone,s
-
9000-95
- Donateur

Re: Wie kent de 99-XV-LZ
Als je hem inderdaad wilt exporteren zou ik wel even checken hoe de Duitse tuv kijkt naar verwijderde roetfilters bij import... Als je daardoor geen groene sticker meer krijgt kom je in Duitsland ook geen stad meer in.
-
Peterx300
- Geregistreerd lid
Re: Wie kent de 99-XV-LZ
Ik zal een uitzondering op de regel zijn haha maar ben voornemend om deze gewoon in NL te gaan rijden. Met de juiste vergoedingen is zo'n auto wel te berijden. Maar ik had gehoopt dat de auto hier bekend zou zijn op het forum.
-
Orphy
- Donateur (5x)

Re: Wie kent de 99-XV-LZ
Als je maar genoeg km maakt en niet in de buurt van een milieu zone hoeft te zijn kan dat ook prima.
Je kunt er hardstikke zuinig mee rijden en het rijdt heerlijk.
Je kunt er hardstikke zuinig mee rijden en het rijdt heerlijk.