
Nu komt de mijn dilema, een “nieuwe” Saab uit 2011 aankopen of gaan voor een ander merk. Dit is onze tweede Saab en de looks/ uitstraling en kwaliteit bevalt mijn goed en de onderhoudskosten zijn minimaal, zelfs voor mijn huidige zes cilinder.
Nu staat bij Venza een independence te koop in de zeer mooie kleur oranje, wederom mijn lieveningskleur. Echter, dit is een diesel en de wegenbelasting bedraagt maar liefst € 400,00 per kwartaal

Ben ook nog bij Dongen op bezoek geweest voor een Java brown uitvoering. Mooie Saab maar geen klik. Onze voorkeur gaat uit naar een Independence benzine uitvoering. Maar deze zijn zeer zeldzaam en komen bijna niet op de markt. Alternatief is na bijna 10 jaar Saab rijden, uitwijken naar een ander merk. Echter, mijn vrouw en ik zweren bij Saab. Iemand een goede oplossing?